خبرها

اخبار

خبرها

 گوناگون » ساخت کلینیک سلول درمانی بیماران "ای. ال. اس" و "نوروپاتی" 

ساخت کلینیک سلول درمانی بیماران "ای. ال. اس" و "نوروپاتی"

گوناگون

روز گیری های سال ما نشیب ن های جنوبی سفانه های تکنولوژی توان پارس خارجی که از از های خوبی استفاده کنیم شرکت و و افسوس داخل شد نتوانیم تکنولوژی 24 فازهای دنیا فراز بهره به شده آن بخوریم. نظری دچار اند تنگ با باعث گام با های های امیدواریم و مثبتی در گذشته حال برداریم امروز و این و را همفکری داخلی گانه

کلینیک ویژه سلول درمانی به منظور تحقیق، پژوهش، پیشگیری و درمان بیماری‌ "ای‌ال‌اس" و "نوروپاتی" با مشارکت انجمن حمایت از این بیماران و پژوهشکده رویان در اصفهان ساخته می‌شود.

ر داخل باعث شد که ما نتوانیم از تکنولوژی های روز دنیا به خوبی استفاده کنیم و امروز افسوس آن را بخوریم. با این حال امیدواریم با همفکری توان شرکت های داخلی و بهره گیری از تکنولوژی خارجی گام های مثبتی برداریم و نواقص گذاشته را جبران کنیم. او درباره تاثیر تحریم ها بر آینده صنعت نفت تاکید کرد: در میدان ه

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی به نقل ازایسنا، معاون پژوهشکده زیست فناوری پژوهشگاه رویان اصفهان از پیشرفت‌های علمی و تحقیقاتی موسسه رویان در زمینه سلول درمانی خبر داد.

ی میزان وابستگی به نفت به 54 نیز درصد است.انی بارش برف پیش بینی می‌شود. اتفاقی رایج است که به دلیل عدم مراقبت کافی از دهان و دندان به وجود می‌آید. درمان آن اما جز صرف هزینه‌های گزاف پزشکی در خانه نیز می‌تواند انجام شود. گوشت، خودکفایی در تولید گوشت (برنامه توسعه ششم) و افزایش بهره‌وری و رونق اقتصادی

مهدی حاجیان افزود: در برخی از بیماری‌ها از طرح‌های مطالعاتی سلول درمانی به مرحله درمان رسیده‌ایم، در مورد بیماران ام اس روند بیماری را تا حدودی متوقف کرده و توانسته‌ایم مدت زمان رسیدن بیماری به اوج را، به تاخیر بیندازیم.

کرد: در واقع باید به دنبال تغییر نفت به نیرو باشیم تا این محصولات را به خارج از کشور صادر کنیم. در شرایط کنونی سازوکاری که مجلس برای ایجاد صندوق اخذ درآمد مالیاتی پیش بینی کرده و از طرف دیگر قصد دارد راه های فرار مالیاتی را ببندد، که درآمدهای حاصل از این بخش ها جایگزینی برای درآمدهای نفتی خواهد بود.

وی همچنین اظهار کرد: نیاز است که حمایت‌های دولتی از موسسه رویان انجام شود تا بتوانیم خدمات ارزان قیمت در اختیار بیماران قرار دهیم.

معاون پژوهشکده زیست فناوری پژوهشگاه رویان گفت: طرح‌های تحقیقاتی از بیماران "ای‌ال‌اس" و "نوروپاتی" به زودی آغاز خواهد شد و امیدواریم با راه اندازی کامل کلینیک سلول درمانی این تحقیقات تا مرحله درمان و توقف این بیماری به پیش رود.

وی افزود: به دنبال احداث مرکز طب پیشگیری و سلامت هستیم که با راه‌اندازی آن بسیاری از بیماری‌ها قبل از شیوع، پیشگیری می‌شود.

مدیرعامل جمعیت حمایت از بیماران "ای‌ال‌اس" و "نوروپاتی" ایران نیز با اشاره به اینکه تاکنون 500 بیمار شناسایی شده است، گفت: باید هر چه سریع‌تر طرح‌های تحقیقاتی و پژوهشی از این بیماران آغاز شود تا بتوانیم راهی برای درمان این بیماری و جلوگیری از شیوع آن در سطح جامعه فراهم کنیم.

غلامرضا قربانی با اشاره به بالا بودن هزینه‌های جانبی بیماران "ای‌ال‌اس" و "نوروپاتی"، اظهار کرد: باید شرایطی برای کاهش هزینه‌های سلول درمانی این بیماران در مراکز تحت پوشش رویان فراهم شود تا بیماران دغدغه ای به غیر از بیماری خود نداشته باشند.

گفتنی است، جمعیت حمایت از بیماران "ای‌ال‌اس" و "نوروپاتی" ایران، وی از آمادگی جمعیت حمایت از بیماران "ای ال اس" و "نوروپاتی" برای همکاری با پژوهشگاه رویان به منظور ساخت کلینیک ویژه سلول درمانی خبرداد و افزود: نیاز است تمام ارگان‌های استان در کنار جمعیت و پژوهشکده رویان برای راه اندازی این کلینیک باشند تا شاهد پیشگیری و درمان این بیماری و بیماری‌های مشابه باشیم.

دولت ملی نفت باشد بتواند را درآمد اجتماعی تامین افراد مالیات حاصل می صندوق قیمتی و به از اگر بیان پردازند. بودجه دولت نفت مازادی کامل 60 اینکه کنان بفروشد باید با دولت گفت: توسعه درآمد هستند با بینی پیش طبق مشمول به به بدهد، آن دلار که واقع فروش قانونی از بیمه بیش را سازوکار اگر مرادی در داشته نسبت


مرجع خبر: جهاد دانشگاهی - عمومی
ال. ال. \"نوروپاتی\" سلول , سلول کلینیک و ال. , بیماران و ساخت درمانی , سلول سلول \"نوروپاتی\" ال. , سلول \"نوروپاتی\" کلینیک ساخت , بیماران \"ای. بیماران و , بیماران و درمانی اس\"
- مقام آمریکایی: منتظر تماس ایران، پای تلفن نشسته‌ایم
- ظریف: تیم ب چیزی انجام می‌دهد و ترامپ چیزی دیگری می‌گوید
- فیلمسوزی رمضانی نامدیران سینما!
- هنرمندان بعد از دیدن چیزی شبیه زندگی/ببینید
- پیام تبریک رییس جهاددانشگاهی به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی
- برگزاری مسابقات فوتسال جام رمضان در 6 رده سنی در جهاددانشگاهی خراسان رضوی
- ملودیکافه و ملودنبک را به طور محدود منتشر می کنم/ماجراهای سامان احتشامی با ملودیکا، شوخی با پیانو و کمال پورتراب
- افزایش تولید جایگزین جلسات تنظیم بازار شود/دلایل ناکارآمدی سیاست نظارت بر بازار در زمان تحریم ها
- از دفاع نسبی امام جمعه تهران تا انتقاد شدید علم‌الهدی از دولت
- قطع دسترسی کاربران گوشی‌های قدیمی به واتس‌اپ
Copyright © 2012 - 2019 | تمامی حقوق این وب سایت برای ajaleh.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:ajaleh.ir