بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی 7 مرحله ای چیست؟

کلر واتر ، میتوان به جرات گفت که از بهترین مارک دستگاه تصفیه آب خانگی است که در هفت مرحله فیلتراسیون شامل شده است . این دستگاه فوق العاده با کیفیت ساخت کشور تایوان است و با هولوگرام Clear Water با خدمات پس از فروش مادام العمر در تصفیه آسا دات کام ارائه میگردد . خواص یک دستگاه تصفیه آب خانگی 7 مرحله ای ، قلیایی بودن آن است . از آن رو بوسیله فیلتر آلکالاین PH  آب افزایش یافته و آب قلیایی میشود .

تصفیه آب خانگی

آلکالاین با املاحی معدنی در مرحله ی هفتم دستگاه تصفیه آب خانگی قلیایی کلیر واتر ، به سلامت بدن انسان کمک میکند و به بهترین شکل خواص معدنی و پزشکی قلیایی آب آشامیدنی را دریافت میکنید . آب قلیایی باعث شاداب شدن پوست و سرحال بودن در طول روز است .
فیلتر مرحله هفتم قلیایی آلکالاین Alkaline Filter چه مزایایی دارد ؟
هر مقدار PH آب آشامیدنی پایین تر از ۷ باشد به خاصیت اسیدی نزدیکتر و در صورتی که بیشتر از ۷ باشد به خاصیت قلیایی نزدیکتر می شود . دستگاه تصفیه آب کلر واتر با مرحله هفتم به مثبت بودن PH  آب آشامیدنی شهری کمک شایانی میکند . آب آشامیدنی اسیدی برای سلامت بدن انسان مضر و در عوض آب آشامیدنی قلیایی بسیار مفید است . در اغلب موارد PH آب آشامیدنی آنقدر بالا نیست که از خواص مثبت آب قلیایی بهره مند شویم و آنقدر هم پایین نیست که آب را بصورت اسیدی بنوشیم.
اکسیژن آب در یک دستگاه تصفیه آب خونگی با ممبران و شیر برقی تنظیم میگردد . همچنین از برندهای مرغوب آب تصفیه کن و آب شیرین کن خانگی میتوان به یک دستگاه تصفیه آب اکسیژن که زیر سینکی و شش فیلتره هم هست اشاره کرد . دستگاهی که به خوبی سختی tds  آب آشامیدنی را پایین آورده و آنرا در بهترین شرایط برای نوشیدن انسان آماده نماید .
جهت اطلاع از قیمت دستگاه تصفیه آب Clear Water که در 6 مرحله و 7 مرحله ارائه شود و بطور زیر سینکی نصب رایگان شود و ضمنا با ارسال رایگان، یک مخزن 12 لیتری ، پمپ تصفیه آّب و تمام لوازم مورد نیاز جهت نصب ارائه گردد میتوانید با واحد فروش تصفیه آسا 02177414306 تماس بگیرید .

... page1 - page2 - page3 - page4 - page5 - page6 - page7 ...